פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

איציק | 19:15  22/04/14
שלום רב, שמי איציק, בן 31, בעל תואר שני במנהל עסקים. בשנים האחרונות עסקתי בעיקר בחברות של בניית אתרים. יש לי קצת ידע בהרבה שפות\פלטפורמות, אבל באף אחד מהם לא באמת התמקצעתי ולא נכנסתי לעומק (ככה זה כשעובדים בחברות קטנות שכולם עושים הכל). אני יודע Html ברמה טובה, CSS גם, קצת PHP, ממש קצת JS ואת המערכת וורדפרס. כמו כן אני עוסק בניהול פרויקטים בתחום ה-SEO, דבר שאני לא רואה את עצמי מתפתח בו. אני מעוניין לעשות קורס מתקדם על מנת להפוך למפתח צד לקוח וחשבתי על הקורס בHIT (חולון) http://www.1click.co.il/?catId=%7Bf17da65b-2ef3-4e91-a128-64361b63f356%7D&details_type=1&itemid=%7B2d1031d0-e0af-4655-926b-ee79c79dbc5f%7D אז השאלה שלי היא: א- האם המכון בחולון נחשב טוב בתחום הזה, והאם התעודה שלו "נחשבת" בשוק? ב- האם נראה שהקורס הזה יתן לי כלים טובים להכנס לתחום התכנות לצד לקוח, או שאתם מכירים קורס טוב יותר? ג- האם הכיוון שהצגתי פה נראה הגיוני, או שכדאי לי לעשות משהו אחר? עשיתי חושבין ואני די בטוח שזה שאני רוצה לעסוק בו. האם אני גבולי מבחינת הגיל? תודה רבה מראש איציק
אורית אוברידקו מנהלת פורום | 15:26  07/05/14
איציק שלום , באשר להכשרה במכון בחולון- מדובר במכון נחשב בארץ בעל שם ובוגריו משתלבים בקלות בשוק התעסוקתי. לגבי התחום - מדובר בתחום חדש ומתפתח . לגבי קורסים מקבילים - במידה והינך מעונין להתייעץ עם מוסדות נוספים לגבי הקורס תוכל לפנות במספר 03-5767671 בברכה, אורית
סגור