פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

ל.מ | 14:22  08/11/17
היי, הפורום הזה לא נראה כ"כ פעיל אבל אני רואה שהתשובות שניתנו כאן בעבר מאוד יעילות אז אולי שווה לי לנסות... אני מעוניינת ללמוד לתואר ראשון בבריטניה, ליתר דיוק תואר בהיסטוריה. כרגע מתעניינת מאוד ב-UCL וקינג'ס קולג'. בקינג'ס קולג', למעוניינים בהרשמה מישראל, רשום שדרוש ציון בגרות ממוצע של בין 90%-70% עם לפחות 2 נושאים ברמת 5 יח'. מה הכוונה באחוזים האלו ? יש לי ממוצע בגרות של 94.93 סה"כ, עם 3 נושאים ברמת 5 יח'. ב-UCL הדרישת קבלה למעוניינים בהרשמה מישראל היא ציון בגרות ממוצע של 80% עם 3 נושאים ברמת 5 יח' שלאחד מהם ציון 90%, ושניים ציון 80%. שוב, לא ברור לי עניין האחוזים, אבל יש לי 5 יח"ל אנגלית עם ציון 93, 5 יח"ל מדעי החברה עם ציון 81 אם אני לא טועה, ו-5 יח"ל גיאוגרפיה עם ציון 79. בהנחה שאין כוונה מסויימת לאחוזים מעבר לציון רגיל, האם 79 פוגע בי בקבלה ל-UCL לדוגמה ? דבר נוסף ועיקרי בנוגע ללימודי תואר בחו"ל - ראיתי שסטודנטים מחוץ לאנגליה/האיחוד האירופי משלמים כפול על כל שנת תואר. איך דברים כאלו עובדים ? בעבר, לפני המון זמן, שמעתי שסטודנטים בריטיים לוקחים הלוואה ומחזירים רק אחוז קטן ממנה לאט לאט. איך עובד עניין המימון של תואר בחו"ל ? תודה מראש.
סגור