פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

היי... אני בוגר תואר ראשון בהנדסת חשמל ומחשבים. מתחיל אוטוטו תואר שני במנהל עסקים בפרס. ישנם מספר מסלולים : שיווק דינים ומסים מימון וחשבונאות ייעוץ והתנהגות ארגונית ניהול עסקים גלובליים כללי... איך יודע מה יותר מתאים לי ולתחום הניהולי בהיי טק? תודה
אורית אוברידקו מנהלת פורום | 14:51  29/01/14
צחי שלום , לתחום ההיי טק הייתי ממליצה להתמחות ניהול עסקים גלובליים, ניהול וארגון אם השאיפה היא למעשה לנהל או ייעוץ והתנהגות ארגונית אם השאיפה היא לנהל והן לייעל תהליכים בארגון החברה. מימון וחשבונאות והן דינים ומסים הם תחומים המתאימים יותר לחשבונאים , כלכלנים ומשפטנים. בברכה ובהצלחה בלימודים, אורית
היי.. קודם כל תודה על תשובתך המהירה. לא כל כך הצלחתי להבין מן הכתוב :) המלצתך היא ניהול עסקים גלובלים או ייעוץ והתנהגות ארגונית? תודה :)
אורית אוברידקו מנהלת פורום | 11:03  09/02/14
צחי שלום , כאמור, שניהם יכולים להתאים עבורך אך עליך לשאול עצמך מה מענין אותך יותר תחום היעוץ להנהלה ויעול התהליכים בחברה או להעמיק בתחום הניהול . במידה אתה רואה עצמך מתקדם יותר בתחום הניהול ההתמחות בניהול עסקים גלובלים היא עבורך , לעומת זאת במידה והינך רואה עצמך כאדם ששאיפתו להדריך ולייעץ להנהלה כיצד להתנהל ולהתיעל עליך לבחור ביעוץ ארגוני. בברכה, אורית
סגור