פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
שמי לריסה אפסוה ואני סטודנטית לתואר ראשון במחלקה למדעי החברה בהתמחות במדעי ההתנהגות באוניברסיטה הפתוחה. במסגרת לימודי אני עורכת מחקר שמטרתו לבדוק את ההשפעות של איכות שינה ולחץ להישגים בלימודים. אודה לך אם תסכים/י להשתתף במחקר שלי. המחקר כולל מילוי ארבעה שאלונים העוסקים בחוויות ותחושות שלך. אין כל צורך לציין את שמך או פרטים מזהים ולמערכת אין כל דרך לדעת מי ממלא כל שאלון. כל תשובותיך יישמרו באופן אנונימי לגמרי ולא תהיה לי דרך לדעת מה ענית. אם תחוש/י אי נוחות תוך כדי מילוי השאלון את/ה רשאי/ת להפסיק למלאו. תודה מראש. לכל שאלה נוספת את/ה מוזמן/ת לכתוב לי במייל: mechqar@gmail.com https://docs.google.com/forms/d/1mOzPEuNQ0cgG3kQ1KKsFX3zf8myFvt8dEixEVipQoU4/viewform
סגור