פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

lizi nachum | 15:14  26/01/14
שלום, יש לי תואר בקרימינולגיה ואני עובדת כרגע כפקידה- משעמם לי!!! אני מחפשת מקצוע ללמוד אותו או ישירות לעסוק בו בתחום האירוח ושירות..ובכלל אני יודעת שאני טובה בתקשורת בינאישית. או לימודים פרקטיים תואר שני או קורס מקצועי. בתחילה חשבתי על הסבה להוראה והתחרטתי,אחכ על מדריכי טיולים וגם התחרטתי. מה אני יכולה ללמוד?! אני מתוסכלת. תודה
אורית אוברידקו מנהלת פורום | 16:43  26/01/14
ליזי שלום, מדברייך ייתכן שתתאימי מאד לתחום המלונאות בארץ . ייתכן שתוכלי גם להתענין בתחומים יותר מאתגרים בנישה המשרדית כגון ניהול משאבי אנוש מהם תוכלי להתפתח לניהול , השמה ואבחון תעסוקתי. אופציה נוספת שהייתי מציעה היא לחשוב על תחביב או תחום ענין שמענין אותך מאד ללמוד ברמה המקצועית שלאחר מכן יכול להוביל לפתיחת עסק או פרילנס כגון בישול , ספרות, עיסוי , רפואה משלימה וכו'. בד"כ מקצועות אלו אינם דורשים הכשרה אקדמאית ותוכלי להשתלב בצורה מהירה בשוק . בברכה, אורית
lizi nachum | 16:45  26/01/14
תודה רבה
סגור