פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שירו | 23:30  30/01/12
שלום, ניגשתי בדצמבר האחרון לבחינת הפסיכומטרי וקיבלתי בשבוע האחרון את התוצאות..התכנון הראשוני שלי היה ללמוד מזרח תיכון- תחום שמאוד מעניין אותי להתקדם בו, כמובן עם שילוב כלשהו- או סוציולוגיה, או תקשורת.. לאחר התיעצויות וחיפוש מקצועות נחשפתי לתחום קלינאות התקשורת בו התאהבתי מיד..התואר נשמע מרתק ומבטיח מקצוע מדהים ומאתגר. אך לצערי אני לא עומדת בדרישות הקבלה, ומכאן אני חסרת אונים..קיבלתי 570 שזה ציון במרחק 80 נקודות מהציון שהמכללות דורשות..אני לא יודעת מה לעשות, גם אם אנסה לשפר את הציון, אני מודעת לכך שזה לא בהכרח יהיה בעוד 80 נקודות.. אני כבר לא יודעת אם לוותר, להמשיך הלאה, פתאום מזה"ת כבר פחות נשמע לי מושך..אשמח לקבלת עזרה תודה מראש
בקי חיימוב | 20:52  05/02/12
שלום, לוותר זו לא אופציה :) תנסי לעשות השוואה בין מה שלימודי מזרח תיכון יקנו לך לבין מה שלימודי קלינאות תקשורת יקנו לך מבחינה פרקטית. נסי להבין אילו מהתפקידים מושכים אותך יותר- מדובר בתחומים שונים לחלוטין. במידה ותראי שקלינאות תקשורת זה התחום שתרצי- נסי לגשת לפסיכומטרי נוסף ולשפר את הציון. במידה ולא תצליחי (ובתקווה שכן תצליחי) תנסי להבין מה בתחום מושך אותך- האם זה הטיפול עצמו? האם זה העבודה מול אוכלוסייה מסויימת? אחרי שתפרטי את הגורמים שרלוונטיים עבורך ניתן יהיה למצוא תחומים אחרים שיענו על אותם סעיפים שתצייני. אבל כמובן שהשלב הראשון זה לרצות לעשות פסיכומטרי נוסף בשביל להתקבל לתחום שאת משתוקקת לו (צאי מנקודת הנחה שגם אם לא תצליחי להשיג את ה-80 נקודות, לפחות ניסית ויש אופציה ב'). בהצלחה
סגור