פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אור | 14:02  06/03/09
שלום, אני רוצה להחליף מקצוע. אני מעצבת אינטרנט במקצועי ומאיירת. לא אוהבת עיצוב אינטרנט ועיצוב גרפי, פשוט נמאס לי לשבת מול המחשב כל היום. לא יכולה יותר לראות מחשבים ולא יכולה לעבוד במקום שצריך לשבת כל היום. אני גם מאיירת וקריקטוריסטית אבל אין בזה מספיק עבודה. מחפשת עבודה שלא צריך לשבת מול מחשב, ולא רוצה עבודה שצריך לשבת באיזה מקום כל היום ולא לזוז מהמקום. יש למישהו רעיונות לאיזה מקצוע כדאי לי לעבור? אור
לאור כדי לתת עצה איזה מקצוע מתאים לך נדרש להכיר אותך יותר. העובדה שאת לא אוהבת לשבת שעות רבות מול המחשב היא מרכיב אחד שיש להתחשב בו בתהליך הבחירה. אנחנו בייעוץ נוטים לעזור לאנשים בתהליך בחירה המתחיל מבפנים בהתיחסות להעדפות שלך, ליכולות שלך ולמבנה האישיות שלך. אחרי שתגדירי את אלה תעברי לחפש מהם המקצועות שעונים על המאפיינים הייחודיים שלך. ד"ר גרי טריגר – פסיכולוג יועץ תעסוקתי מרצה באקדמיה
סגור