פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיכאל | 15:05  07/03/09
שלום אני בן 24 וההתלבטות שלי היא גם של הרבה אנשים אני מניח... האם ללכת ללמוד לתואר בתחום שאני אוהב ונהנה ממנו שהוא מוזיקה אבל לא מבוקש בשוק או"להיות ריאלי" וללכת ללמוד תחום הנדסי ולהשאיר את האהבה לזמן הפנוי שלי.. התלבטתי והתחבטתי וכרגע התכנון הוא ללמוד שנתיים במסלול הנדסאי חשמל ,שאני מתחבר למקצוע,ולעבוד בתחום ותוך כדי ללמוד מוזיקה אך לימודי תעודה ולא תואר ראשון. האם הפיצול הזה נכון? כמה צריך היום תואר ראשון כדי לעבוד בעבודה שמכניסה8000\9000 ברוטו ? מספיק הנדסאי?? ומה הביקוש להנדסאי חשמל?? האם "מסוכן" היום להיות בלי סמל הסטטוס-תואר ראשון? הייתי רוצה לשמוע גם דעה ממישהו שלמד הנדסאי חשמל וחיפש עבודה... תודה לך מראש ד"ר
ורק אחר-כך תעשה על הצד את הדברים הכיפיים אך לא מכניסים הללו. אם יהיה לך קצת כסף בחשבון תוכל לעסוק על הצד בכמה תחומים שרק תרצה אך לא להיפך (אלא אם כן אתה בה ממשפחה עשירה ואפילו אז לא מומלץ לוותר על העצמאות הכלכלית כי לך תדע מה יזמן העתיד...).
מנהלת הפורום | 21:53  07/03/09
הי מיכאל הפיצול שמע נכון כי באמת קשה להתפרנס מוסיקה ומצד שני אני בדיעה שניתן כן להתפרנס מתחומים אליהם אנו מחוברים וי מוטיבציה לצלוח משברים . אבל אם יש עוד תחום בו אתה יכול לשלב עניין ופרנסה אז טוב יותר. לגבי הנדסאות חשמל- יש ביקוש, תוכל להשלים להנדסה בהמשך ואם לא קשה לך להתקבל להנדסה נסה ישר ללמוד הנדסה כי העיסוק שונה ורמת האחריות המקצועית גבוהה יותר בהנדסה.בהצלחה
טינה | 09:38  08/03/09
אני מכירה במכללת לוינסקי מסלול שמשלב לימודי מוזיקה עם תעודת הוראה במוזיקה - ואז זה גם אהבה וגם תעודה פרקטית.
aviv | 11:33  08/03/09
מיכאל שלום, אני יודעת שבאוניברסיטת חיפה אפשר לשלב דו חוגי עם מוסיקה. אני לא יודעת בקשר להנדסאי חשמל, אבל אני בטוחה שיש שם מספיק דברים אחרים שיוכלו לשלב בין האהבה שלך לבין הצורך שלך (ושל כולנו) בכסף.... זה הלינק לחוג למוסיקה- http://music.haifa.ac.il/prog.htm בהצלחה במה שלא תבחר...
סגור