מכללת הרצוג - תואר ראשון

מכללת הרצוג - תואר ראשון - מידע כללי

תורה ואקדמיה

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

המכללה האקדמית הרצוג מייסודן של מכללת ליפשיץ ומכללת הרצוג, היא מוסד תורני ואקדמי המעניק השכלה תורנית, מדעית ופדגוגית לציבור המייעד עצמו להוראה ולקבלת תפקידים בכירים במערכת החינוך בישראל ובתפוצות.

המכללה האקדמית הרצוג מתמחה במגוון תחומי דעת ובמסלולי הכשרה עדכניים בתחומי הרוח החברה והמדע. שנת תשע"ד היא השנה הראשונה לפעולתה של המכללה המאוחדת המציעה ללומדיה קשת רחבה של אפשרויות לימודים המוכרים על ידי המל"ג ומשרד החינוך: 14 חוגי לימוד לתואר ראשון (B.Ed.) ו-5 תכניות לימוד לתואר שני (M.Ed.).

מכללות הרצוג וליפשיץ מתייחדות לאורך שנים בסטודנטים ברוכי כישרונות ובמרצים המובילים בתחומי התמחותם האקדמית ובעשייתם התורנית והחינוכית.

מעבר לכל אלו המכללה ידועה ביחס האנושי החם שהיא מעניקה ללומדיה. כל מערכות המכללה, האקדמיות והמנהליות, רואות לנגד עיניהן את צורכי תלמידיה ונענות ביעילות ובאדיבות לפניותיהם ולמשאלותיהם. מרכז תמיכה מכללתי מטפל בצורכיהם הלימודיים והאישיים של תלמידים בעלי צרכים מיוחדים.

*הלימודים לתואר ראשון מתקיימים בקמפוסי גוש-עציון, קמפוס גברים – אלון שבות, קמפוס נשים – מגדל עז.

*הלימודים לתואר שני מתקיימים בקמפוס ליפשיץ בגבעה הצרפתית ובירושלים

 

שירותים לסטודנט
הסעות
המכללה מקיימת מערך הסעות מכל רחבי הארץ בכל אחד מימי הלימודים במכללה. הסעה קבועה יוצאת מבנייני האומה בירושלים בימי ראשון, שלישי וחמישי בשעה 8:00, ומסיעה את התלמידים לבנייני האומה בתום יום הלימודים. כמו כן מתקיימת הסעה כ-20 דקות לפני כל שיעור מקמפוס המכללה באלון שבות לקמפוס במגדל עוז.
ארוחות
המכללה מציעה ארוחת צהריים חמה ומסודרת בכל אחד מימי הלימודים בחדר האוכל שהוקם בתוך הקמפוס. עלות הארוחות מסובסדת.
פינת קפה
לרווחת הסטודנטים מעמידה המכללה ברחבי הקמפוסים פינות קפה ללא תשלום בכל שעות היום.
מעון
למען האימהות הלומדות במכללה, נפתח מעון לתינוקות בקמפוס מגדל עוז. המעון מנוהל על ידי מתנ"ס גוש עציון, ופועל בימים: א, ג, ה.
לפרטים ולהרשמה יש לפנות לאריאלה פיבקו בטל' נייד: 050-5769827, או דוריס במתנ"ס – 02-9937991-9
שכר לימוד: אוניברסיטאי - מתוקצב
מעונות: אין
כתובת: אלון שבות 90433

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור