פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.

University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

שירין | 21:21  09/06/13
שלום, אני רוצה ללמוד רפואה בהונגריה וזקוקה למכינה. אך אני מתלבטת באיזה לבחור, רציתי לשאול אם ידוע לכם על ורדה ענטבי ועל המכינה של univursity? המכינה של ורדה מציעה לימודים בדברצ'ן ואילו univursity מציעים את שלושת האחרות. רציתי לשאול אם מישהו עשה אותן? יודע מה הרמה? אחוזי הצלחה? מעבר לזה הייתי שמחה לשמוע בכללי איך לימודי הרפואה בהונגריה: הוצאות שנתיות, רמת הלמידה, חיי חברה, ואיך זה לחיות בהונגריה בתור זר. תודה רבה והמשך שבוע טוב
מנהל פורום לימודים בהונגריה | 14:01  12/06/13
שירין שלום, אני סטודנטית מהעיר סגד בהונגריה, אני יכולה למסור לך פרטים על המכינה של UNIVERSITY בבודפשט מאחר והייתי בה, ולגבי המכינה בסגד אוכל לעזור מאחר ואני מכירה המון סטודנטים בוגרי המכינה. המכינה בבודפשט טובה מאור. הייתי ממליצה לך ללכת לשנה שלמה במידה ואין לך רקע בכלל בכימיה וביולוגיה. במידה ויש לך ממולץ יותר לקחת את המכינה הקצרה שמתחילה בינואר, זו המכינה שאני לקחתי. מעבר לבסיס הלימודי שרכשתי שם לשנה הראשונה זה עוזר להתרגל לחיים בארץ זרה וללימודים בשפה האנגלית שלא התנסתי בעבר. במידה ואת מעוניינת לבוא לסגד יש הרבה יתרונות במכינה פה. בוגרי המכינה לא צריכים לעשות מבחני כניסה מלאים הם מקבלים פתור מלטינית לשנה ראשונה והם לומדים חומר יותר מקביל מבבודפשט לדרישות בסגד. רמת הלימודים בהונגריה בכלל היא מאוד גבוהה זה נותן יתרון גדול בבחינות הכניסה לארץ, אחוזי המעבר מפה הרבה יותר גבוהים ממדינות אחרות, קחי בחשבון שהם גם יותר קשים. החיים בתור זר בהונגריה הם מאוד מיוחדים וטובים אני יכולה לפחות להעיד על סגד יש פה הרבה סטודנטים זרים וסטודנטים בכלל וזה מורגש ממש בחיים בעיר הרבה הנחות מסיבות והטבות לסטודנטים. יש לנו בית חבד לישראלים ובגלל זה גם אנחנו מאוד מגובשים. בנוגע למחייה אני יכולה להגיד לך שפה עלות המחייה היא בין 700-800 דולר. שכר הלימוד כרגע עומד בערך על 14,000 דולר אבל זה משתנה כל שנה. המון הצלחה, אשמח לענות אם יש לך שאלות נוספות
אופיר | 18:57  21/07/13
שלום דניאל, אני כרגע מתלבט האם ללמוד בהונגריה או באיטליה, מאחר ושמעתי שאלו המובילות בתחום הרפואה בשפה האנגלית באירופה. האם יש לך איזשהו מידע איזו מבין השתיים עדיפה? אני מבין שבשתיהן יש מבחן קבלה קשה וכדי להתקבל לשתיהן אני אצטרך מכינה, אז לפי מה בוחרים? ודבר שני, אילו אוניברסיטאות בהונגריה נחשבות יותר בתחום הרפואה?
סגור