פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.

University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

אני מתכנן להתחיל ללמוד בשנה הבאה שם (ספטמבר 2010). אני מתכנן ללהתחיל שנה א'. - האם צריך לעשות את המכינה? או שאפשר ללכת ישר לשנה א'? - איך הולכים מבחני הקבלה ללימודים? (אני יודע שצריך ללמוד ביולוגיה + כימיה/פיזיקה, אך השאלה היא יותר אם המבחנים הם תיאורתיים או מעשיים? (בעיקר על פיזיקה..) - האם חובה לדעת הונגרית? - איך האגלית שם? - איך לuומדים למכינה? (ספרים? קודם בעברית אחרי זה באנגלית?) תודה מראש, גיא
אלה וולפמן | 00:39  19/02/10
מה קורה גיא? אין חובה במכינה. אתה פשוט צריך לעבור מבחן שבד"כ מתרחש באיזור יוני. בנוגע לדרישות... רשמתי באחת ההודעות הראשונות. אבל זה רק לבודפשט, סגד ופץ'. קשה לי להאמין שיש הבדלים מהותיים. בכל מקרה, אתה צריך ליצור קשר עם הנציגים של האוניברסיטאות בארץ. יש נציגה בארץ שאני בטוחה שתשמח לענות לך על כל השאלות שצצות בראשך. אני לא מכירה אותה מכוון שלא למדתי בהונגריה דרכה... קוראים לה ורדה ואני לא ממש יודעת איך ליצור איתה קשר, אבל אני מאמינה שחיפוש זריז בגוגל או דפי זהב יעזור לך. מה שכן אני יכולה להמליץ בחום להימנע מלימודים בעברית. לא משנה מה יהיה הלאה, תתחיל ללמוד באנגלית מכוון שהמבחן הוא באנגלית וכל חומר בעברית יגרום לבלבול מיותר. ואת זה, לצערי, אני אומרת מניסיון. מקווה שעזרתי, ואם יהיו עוד שאלות, אלה
סגור