פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

טלי | 10:42  21/03/10
שלום אני מאוד מעוניינת לעשות תואר שני בחו"ל בארה"ב או אנגליה. עד כה הבנתי כי העלות הינה גבוהה ביותר וכי הנך צריך להיות בעל אמצעים כלכליים גבוהים ביותר כדי שזה יתאפשר. הנני בעלת אמצעים כלכליים בינוניים. האם באמת כך הדבר ורק מסיבה זו כדאי לרדת מהרעיון או שניתן גם לעבוד במהלך התואר ובאמת להסתדר ועל איזו אוניברסיטה /מכללה היית ממליצה?
לין פלדמן | 12:56  23/03/10
שלום לך טלי תודה על פנייתך העלות של הלימודים בבריטניה היא אכן יקרה למדי לעומת שכר לימוד בארץ. עם וויזת הסטודנט תוכלי לעבוד למספר שעות מוגבל בשבוע , בדרך כלל בהקף של חצי משרה. לא נוכל להמליץ לך על אוניברסיטה ספציפית משום שאנחנו מייצגים את כלל האוניברסיטאות בבריטניה. אני ממליצה לך לבקר באתר של education UK בלינק המצורף בכדי למצוא אוניברסיטאות שונות שמלמדות את תחום המשפטים שמענין אותך , תוכלי למצוא באתרים של האוניברסיטואת את השכר לימוד ותנאי קבלה. בנוסף אני ממליצה לך לחשוב קודם היכן בבריטניה תרצי ללמוד בשום שבתחום המשפטים , הלימודים הם שונים , כפי שהמשפט עצמו שונה בין חלקי בריטניה ישנם הבדלים למשל בין סקוטלנד לאנגליה בתחום המשפט. בהצלחה
סגור