פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

אייל | 20:41  20/03/10
אני מתעניין בלימודי תואר ראשון (הנדסת תוכנה/מדעי המחשב) חשבתי לגוון שאלתי היא כזאת , האם יש אפשרות ללמוד שנה אחת בארץ ולאחר מכן להמשיך ללמוד באנגליה ושהקורסים שנלקחו בארץ יוכרו .
לירון | 11:18  21/03/10
אני מבררת בעצמי על לימודים בחו"ל (פסיכולוגיה תואר שני) וראיתי במקרה את הפוסט שלך. אני עובדת במכללה להנדסאים (הקריה להנדסה) וכמה מהבוגרים שלנו למדו הנסדת תוכנה במשך שנתיים והמשיכו את לימודיהם לתואר ראשון באירופה. תנסה לבדוק את האופצייה הזאת.
יפעת HIT | 14:55  22/03/10
הפקולטה למדעים במכון הטכנולוגי חולון .H.I.T מציעה מסלול לתואר ראשון B.Sc. במדעי המחשב. כנציגת המכון אוכל לספר כי התארים הנלמדים במכון הוכרו ואושרו ע'י המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג). בהתאם לכך,הקורסים הנלמדים במכון מוכרים ע'י מוסדות אחרים, כמובן בהתאם לסילבוס הקורס ולציון אותו השגת . עצתי לך היא לברר באופן ספציפי על מקום הלימודים בו אתה מתעתד ללמוד, בנוגע להכרתם בלימודים אקדמים גבוהים כלשהם.בכדי לקבל מידע רלוונטי נוסף , אתה מוזמן לשלוח את פרטייך לכתובת המייל – hagits@hit.ac.il ואנו נשיב בהקדם. בהצלחה, יפעת, נציגת H.I.T, המכון הטכנולוגי חולון
לין פלדמן | 12:20  23/03/10
אייל שלום ישנה אפשרות להשלים תואר לאחר שהתחלת אותו בארץ בבריטניה וישנם גם תוכניות של חילופי סטודנטים כל אוניברסיטה עובדת לגופה בעינין זה ניתן להגיד באופן כללי שאכן קורסים של התאור מהארץ יוכרו בבריטניה כל עוד הצינים של הקורסים מספקים בכדי להמשיך ללמוד גם בארץ. תוכל לבקר ולחפש אוניברסיטאות העוסקות בהנדסת תוכנה ומדעי המחשב במנוע חיפוש של Education UK בלינק המצורף בהצלחה
סגור