פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

ישראל | 00:52  14/10/10
אם אני אלמד הנדסת תעשייה וניהול במכללה אפקה נניח, ואני ארצה להתמחות במערכות מידע, אני בטוח אוכל ללמוד את זה? או שהם יכולים להחליט בשבילי ולשים אותי בהתמחות אחרת? מה לגבי אוניברסטיאות? זה קשור לציונים ? יש מצב כזה שאני ארצה משהו אחד ויגידו לי אין מה לעשות וישימו אותי בהתמחות שאני לא רוצה בה ?
שמיר שני | 08:30  14/10/10
ישראל שלום, מניסיוני במכללה האקדמית להנדסה ירושלים, כאן גם קיימות שתי התמחויות במחלקה להנדסת תעשייה וניהול - הבחירה היא בידי הסטודנט באיזו התמחות לבחור בהתאם לתחום העניין שלו והעדפתו, כאשר הבחירה היא בשנה ג' (ולא בשנתיים הראשונות). אולם כמובן שהייתי ממליצה לך לברר פרט זה במוסד הלימודים הרלוונטי עבורך על מנת להיות בטוח. במידה ואתה מעוניין, נשמח להרחיב יותר על המחלקה להנדסת תעשייה וניהול ועל ההתמחויות השונות בטלפון 02-6588000 שלוחה 1. בהצלחה, שני
שלום ישראל, מכללת אפקה לא בוחרת לאף סטודנט את סוג ההתחמות שלו, אלה הסטודנט בוחר בעצמו ומחליט מה שטוב עבורו, כמובן שאתה יכול להתייעץ עם ראש המחלקה וראי ההתמחות והם ישמחו לייעץ ולעזור לך. לתעשייה וניהול במכללת אפקה יש שני מסלולים האחד כפי שציינת הוא במערכות מידע והשני בתפעול הייצור לקראת סוף השנה השנייה אתה תצטרך לבחור את ההתמחות שהכי מעניינת ומתאימה עבורך אחרי שלמדת בשנים הראשונות את היסודות. במידה ותהיה מעוניין בפרטים נוספים, אנא פנה למחלקת ייעוץ הלימודים 1800-37-37-10 או כוכבית אפקה בנוסף מצרפת לך פרטים על הנדסת תעשיה וניהול באפקה שיהיה המון בהצלחה שרון
סגור