פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

אני בן 33 ואני צריך לעשותאת המכינה לתוכנית 30פלוס בכדי ללמוד מישפטים איפה אתם ממליצים להרשם ביררתי על 3 מכללות קרית אונו ..שערי משפט..והמכללה למשפט ועסקים..מה אתם ממליצים לי??
שרון | 03:39  01/08/10
תוכל גם לבדוק באתר האינטרנט של הבינתחומי. הם מאפשרים להכנס ללימודים אקדמיים מעל גיל 30 ללא בגרות (וללא מכינה) ע"ב מקומות פנויים: http://portal.idc.ac.il/he/Main/admissions/undergraduate/spec_acpt_category/Pages/30plus.aspx לגבי ההמלצה, לא סביר שתקבל תשובות מדוייקות בפורומים המאפשרים דיונים אנונימיים.. לדעתי, גם תשובות מאנשים יותר "פורמליים" בפורום עלולות לכוון לאינטרס כלכלי ולא ארחיב.. הדרך היחידה (ובאמת היחידה) היא להכנס לכל מוסד, לדבר עם הסטודנטים ולהסיק. תכנס לאתרי האינטרנט של המוסדות. תבדוק את שמות המרצים ופרסומיהם. תשווה תנאי קבלה. ושוב: אלה ורק אלה (!) יכולים להיות לך לעזר! תוכל גם לבדוק בנתוני המל"ג יחס מועמדים-מתקבלים: http://www.che.org.il/download/files/2.htm
זה ללכת לבחון את הדברים במו עיניך- לך למכללות, דבר עם סטודנטים, דבר עפ יועצי הלימודים ותראה מה שהכי נראה לך. אני לומדת בקריה האקדמית אונו ועברתי את אותו תהליך של חיפוש. אני לא עשיתי מכינה אבל יש חבר'ה שלומדים איתי שעשו את המכינה והם מאד מרוצים שווה גם לבדוק איפה הכי נוח לך ללמוד מבחינת תחבורה וקרבה לבית תעשה רשימה של הדברים שנראים לך חשובים ותשאל על הכל
ליאור פ | 21:50  02/08/10
שלום רב. לדעתי אין כל הבדל איפה תעשה את המכינה כל עוד תסיים אותה בציונים גבוהים (ואולי גם המלצה ממרצה). כמובן שכדאי לעשות מכינה איפה שאתה מתכנן ללמוד בעתיד לימודי משפטים. העצות שקיבלת נכונות מאוד וכדאי לבדוק אילו הבדלים אם בכלל קיימים בין המסלולים השונים. בהצלחה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור