פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

צחי | 10:31  05/02/08
אני חושב להתחיל ללמוד במסלול דו-חוגי משפטים-פסיכולוגיה רציתי לשאול האם יש סינרגיה טובה בין המקצועות , (שמתי לב שהרבה לומדים משפטים וכלכלה ,ולא הבנתי כ"כ את הקישור החזק) איזה אופציות עתידיות יכולות להיות לי ממסלול שכזה תודה רבה לעוזרים
ליאור פ | 16:27  05/02/08
שלום רב. שאלה מעניינת. לגבי כלכלה ומשפטים, אזי ישנם משרדים רבים שעוסקים בשוק ההון, בחברות, במיסוי (מה שנקרא התחום המסחרי). ידע בכלכלה יכול לתרום רבות לעבודה במגזר המסחרי ויכול לפתוח דלתות למשרדים נחשבים. לגבי פסיכולוגיה ומשפט- פרקטית, לדעתי, תובנות מעולם הפסיכולוגיה לא יעזרו לך כל כך (אולי להיות חוקר עדים יותר טוב). בנוסף, זה לא מזיק להיות בעל תואר ראשון נוסף בקורות החיים... הייתי מציע לך לפנות למרכז הייעוץ של המכללה למנהל ולהתייעץ עימם לגבי אופציות בנידון (יש במכללה מסלול של תואר משולב במשפטים ובמדעי ההתנהגות ויכול להיות שזה הפתרון בשבילך: למרכז הייעוץ – 9634103). בהצלחה רבה.
ליאור פ | 09:22  06/02/08
שלום רב. הייתי רוצה להמליץ לך על הספר: סוגיות בפסיכולוגיה, משפט ואתיקה בישראל בעריכת דוד יגיל, אמנון כרמי, משה זכי וענת לבני, של המחלקה לפסיכולוגיה, משפט ואתיקה, הפקולטה למשפטים, אוניברסטית חיפה (הוצאת דיונון, 2008). אני חושב שהספר מאוד יעניין אותך. בהצלחה
לא נפתחת השנה במכללה למינהל

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור