פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

אפי | 10:26  05/02/08
היי, יש לי פסיכומטרי דיי גבוה, וקיבלתי דחייה כי חסרה לי נקודה בסכם כדי להתקבל לאוניברסיטה..האם ללכת למכללה (חשבתי על קריית אונו- מסלול דתי) או להישאר בבית ולנסות לשפר? מישהו יכול לספר על קריית אונו?
נעמה | 16:16  05/02/08
אם יש לך פסיכומטרי גבוה שווה לך לבדוק קודם במכללה למינהל ובבן-תחומי, אלו המככלות המובילות! אבל זה בתנאי שיש לך גם בגרות סבירה.
ליאור פ | 16:18  05/02/08
שלום רב. השאלה החשובה היא למעשה, אם ראוי להשקיע מאמץ ולשפר את הפסיכומטרי או ללכת למכללה. מלבד הנושא הכספי (שמכללה היא כמובן יקרה למעלה מפי 2 מאוניברסיטה), הרי שהיום הסגל האקדמי במכללות המובילות (למשל: המכללה למנהל, הבינתחומי בהרצליה) הוא מעולה, בדומה לאוניברסיטה וההכשרה לא נופלת באף פרמטר מאשר אוניברסיטה אם לא עולה על אוניברסיטה. בנוסף, ניתן לאחר שנה א במכללות לעבור לאוניברסיטה עם ממוצע גבוה. לדעתי, במקום "לבזבז" שנה, הייתי מתחיל את הלימודים בינתיים במכללה ומנסה לעבור יותר מאוחר. שיקול שלך. אני לא מכיר את קרית אונו, אבל בהחלט יכול להמליץ על המכללה למנהל, בה אני למדתי ולא התחרטתי לרגע. מגוון המרצים מהשורה הראשונה, התוכניות היחודיות והקליניקות, יכשירו אותך להיות עו"ד מוביל. ללמרכז הייעוץ – 9634103. בהצלחה
לדעתי השאלה היא לא אם כדאי להשקיע מאמץ ולשפר פסיכומטרי.. הרבה חושבים על זה שרואים את האוניברסיטאות כיותר יוקרתיות מהמכללות.. מה שלמדתי לאחרונה שלא ממש נכון.. אני אישית לא יודע אם להתחיל במכללה, פשוט כי אני לא יודע להשוות בין רמת הלימוד בין אוניברסיטאות למכללות מובילות (מכללה למנהל, בינתחומי, האקדמית).. וגם, בתור חייל, יש לי יום וחצי ושבוע ללמוד, אז השאלה אם כדאי לחכות וללמוד באוניברסיטה, או להתחיל ללמוד במכללה ולעשות תואר קצת יותר ארוך שכולל גם סמסטרי קיץ? יש למישהו מה לומר? אני אשמח אם יחזרו אליי למייל tal.barda88@gmail.com
טובה, הקריה האקדמית | 13:16  12/02/08
לקריה האקדמית יש את מסלול ציונות דתית - מיועד למועמדים בעלי רקע תורני המקיימים אורח חיים דתי ומעוניינים ללמוד לתואר אקדמי מחד ולהשפיע על פני החברה הישראלית מאידך. החזון של התכנית הוא להצמיח דור של משפטנים ומנהלים שערכי התורה, החברה והמוסר יהיו נר לרגליו. לצד הלימודים האקדמיים היישומיים ניתנת העשרה תורנית בתחומים הנושקים לתכני הלימוד. בברכה, טובה מרקוביץ ראש מנהל רישום וייעוץ הקריה האקדמית אונו 03-5311863

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור