היי .. היתה בעיית קשב וריכוז בעבר בתיכון ,אני גם זכאית להקלות . בתיכון הרגשתי שהיה לי יחס אישי מהמורים וכל שאלה שלא הבנתי הייתי ניגשת אליהם בשיעור בסוף השיעור והם היו תמיד מסבירים לי . הייתי בכיתה רגילה. אני לא יודעת אם זה ככה גם במכללות ,אני י לא יודעת עד כמה המרצים שמה טובים ובעליי השכלה גבוהה ואם בכלל אני יקבל יחס אישי. אני לא יודעת אך לבדוק את זה בפועל כול עוד עדיין לא התחלתי ללמוד . האם זה נכון לשאול את היועץ לימודים שם איזה השכלה יש למורים והאם יש להם נכונות לעזור לתלמידים , אני יכולה לסמוך על הכנות שלהם? אודה לתשובתך
לי | 23:53  19/01/12
שאני מתכננת ללמוד הנהלת חשבונות בעזרת ה'
מונה בר-גיל | 14:29  20/01/12
לי שלום, כל המרצים שמלמדים הנהלת חשבונות מורשים ומוסמכים ללמד את המקצוע מהפן המקצועי בעיקר, לכן שאלותייך לגבי השכלתם- תהיה ברורה, כי כולם מורשים. הלימודים בבית ספר שונים מלימודים מקצועיים, אך אם חשוב לך להצליח תצטרכי להגיע לפני השיעור, בהפסקות, בתום השיעור ולבקש מהמרצה לענות על שאלותייך. מהיכרותי עם המרצים, סטודנט שמבקש עזרה- נענה והמרצה יעשה את המירב לעזור. אך כפי שאמרתי, האחריות הגדולה להשקעה מאסיבית היא על הסטודנט. בהצלחה, מונה בר-גיל
האם יש למשהו קישור היכן ניתן למצוא מרצים להנהלת חשבונות ? מישהו עם הישגים נחת רוח ובעיקר המלצות וניסיון מקצועי אשמח לקבל פניות
סגור