נ.ר | 15:57  13/01/12
שלום רב. למדתי קורס 1+2 יחדיו במכללה למנהל בראשל"צ. ונחשבתי כתלמידה טובה מאוד בכתתי. את סוג 1 עברתי על ציון של 70 ולדאבוני כרגע נודע לי שנכשלתי בסוג 2 . ברצוני להבין כיצד הדברים עובדים בפועל: כרגע אני עושה את החשבשבת ובדרך לסיומה, כשברור לי שאני אקבל ציון גבוה משום שהחשבשבת מאוד קלה. האם בכל זאתאני לא זכאית לתעודה משום שנכשלתי? ידוע לי על תלמידים שלא עברו את מבחן של סוג1 או שלא עשו אותו בכלל, ובכל זאת משום שעברו את סוג 2 הם זכאים לתעודה, והדבר איננו צודק מבחינתי מדוע אינני זכאית לתעודה? מדוע עליי לגשת למבחן נוסף אם עשיתי ככל שביכולת והייתי בלחץ גדול מהבחינה?, הייתי נוכחת בכל השיעורים,עשיתי בחינות מהלך הקןרס ועברתי אותם , ובנוסף עברתי את סוג 1, וכעת ודורשים ממני לעשות בחינה חוזרת? האם אני יכולה לערער בדבר? הדבר איינו צודק מבחינתי ולכן רציתי להתייעץ עמך בדבר-האם אני יכולה לערער לבקשה חוזרת של קבלת התעודה?
מונה בר-גיל | 14:25  20/01/12
נ.ר. שלום, אני מבינה משאלותייך כי הדבר מאד כואב לך, אך ישנם נהלים ברורים ומוכתבים הן על ידי המכללה והן על ידי משרד התמ"ת. על מנת להיות זכאית לתעודה, עלייך לעבור את כל הבחינות בציון עובר-56. כולנו בני אדם, מותר לנו להיכשל והדבר קורה לאף א מעט, אך אין מנוס מלגשת למבחן חוזר, במידה וקבלת התעודה חשובה לך. בהצלחה, מונה בר-גיל
נ.ר | 11:24  22/01/12
מסתבר שתחושת הבטן שלי צדקה-ערערתי לגבי התשובה ולשמחתי הערעור התקבל ועברתי בהצלחה..כנראה שטעויות קורות..העיקר שעברתי :)
סגור