פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

יורם | 13:01  15/07/09
שלום אני חושב ללמוד אימון הוליסטי מה דעתך על התחום.האם יילך ויתפתח בעתיד מבחינת תעסוקה? רציתי לדעת על אפשרויות עבודה מעבר לקליניקה היום ובעתיד ועל מכללות מומלצות ללמוד תודה
גיל וינבאום | 08:49  16/07/09
שלום יורם, כיום, אנו מנסים לעשות "סדר" ולקבוע סטנדרטים בתחום הרפואה המשלימה. מאמץ שנושא פירות יפים. תחום האימון באופן כללי הוא תחום מאוד פרוץ. למרות שהוקם איגוד ארצי, אין לו אחיזה או "שיניים". עפ"י פרסומים אחרונים יש יותר מ-75 בתי ספר בישראל שמלמדים אימון על רבדיו השונים.... נתון חסר תקדים וחסר פורפורציות לשוק העבודה! אני מקווה כי גם תחום האימון יעבור "הבשלה" וסטנדרטיזציה. כך מסיימי הקורסים הרציניים יוכלו למצוא עבודה והתחום לא יהה פרוץ כ"כ. לצערי המצב קיום הוא לא טוב (במתחם בו נמצאת המכללה שאני עומד בראשה יש 3 בתי ספר שונים לאימון.... לא הגיוני!) מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
ש. ברנר מתל אביב | 19:10  18/07/09
אני למדתי במכללת רידמן ברמת אביב בקור של איציק רצימור האחד והיחיד, ממליצה בחום. החיים שלי השתנו בעקבות הלימודים והיום אני מאמנת הורים בשילוב דמיון מודרך ופרחי באך
עומר | 20:32  18/07/09
היי ש. מעניין..בדיוק בימים אלו אני מברר פרטים לגבי קורס אימון הוליסטי ברידמן אשמח מאוד לשוחח איתך על הקורס אשמח אם תרשמי לי כתובת מייל וננתכתב דרך המייל כולל שיחת טלפון בהמשך שבוע טוב עומר
עומר | 20:38  18/07/09
גיל מה אתה יודע על לימודי אימון הוליסטי ברידמן ? הבנתי שזה קורס רציני.לומדים שם גם פרחי באך ודמיון מודרך ואז ניתן להיות מאמן-מטפל ולהוסיף ללמוד כלים טיפוליים נוספים.. מה דעתך? עומר
גיל וינבאום | 07:58  19/07/09
שלום עומר, את דעתי על תחום האימון באופן כללי כבר כתבתי..... איני רואה יתרון באימון ההוליסטי לעומת אימון אחר. מי שרוצה לעבור טיפול בפרחי באך או בדמיון מודרך מוזמן לעשות כן אצל מטפל שהוסמך לכך (אני באופן כללי ממליץ לעבור אבחון אצל מטפל מולטי-דציפליני, שלו יותר משיטת אבחון אחת ברפואה משלימה) ומי שמעוניין באימון יבחר את המאמן הטוב ביותר עבורו.... איני בקיא בפרטי תוכניות הלימוד של המכללות השונות בנושא האימון. אם ברצונך ללמוד, עלייך לעשות השוואות לגבי התכנים, רמת המרצים, היקף תוכניות הלימוד, ההכרה ועוד.. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור