פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

דלית | 09:15  16/07/09
אני חיפשתי ללמוד דווקא עיסוי שוודי משהו לא לתואר אלא בשביל הכייף והתבלבלתי נורא, אני לא יודעת כמה העניין הזה אמור לעלות ואיפה בכלל לחפש, המכללות הגדולות בנות מסלולי לימוד שאני לא יודעת בכלל אם זה הולך להיות מקצוע לחיים שלי
גיל וינבאום | 11:41  17/07/09
שלום דלית, לכל המכללות המובילות יש מסלול עיסוי שבדי. במקביל ללימודי העיסוי את מחוייבת גם ללמוד רפואה מערבית (אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה). השילוב הנ|"ל נועד להפוך אותך למטפלת מיומנת שעוזרת לאנשים ולא גורמת שום נזק. אם ברצונך ללמוד עיסוי שבדי בשביל המשפחה ולא להיות מטפלת- את יכולה ללמוד רק את העיסוי- ללא רפואה מערבית. כך תוכלי לקבל את הידע בו את מעוניינת מבלי לקבל תעודת מטפל או ללמוד רפואה מערבית. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
ציוד וריהוט מקצועי לרפואה משלימה, אלטרנטיבית קוסמטיקה, פדיקור מניקור, בניית ציפורניים וסיעוד. מיטות עיסוי וטיפול מעץ, אלומיניום. שמני בסיס ושמנים ארומטיים, סדינים ומגבות, ביגוד למטפלים, ציוד לספא, קרמים וחמאות,ערכות אבנים חמות וכוסות רוח, חומרי ניקוי ונייר, מוזיקה לטיפולים, פוסטרים אנטומיה, איורוודה, קטורת, מוצרי אל בד, נרות, כריות טיפול, ציוד סיעודי. (באתר: אינדקס פרסום למטפלים בחינם). משלוחים לכל הארץ ויחס באמת אישי! האתר: www.sapir.org.il
סגור