פורום פסיכומטרי ותנאי קבלה- לקריאה בלבד

בהנהלת: מרכז הייעוץ ilimudim  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום פסיכומטרי - המקום לשאול, להתייעץ, לחלוק חוויות וגם לקבל תשובות בכל נושא הקשור לפסיכומטרי כתנאי קבלה למוסד לימוד- להיכן מתקבלים, שיפור פסיכומטרי, פסיכומטרי ללקויי למידה, ציוני סכם וכד'.

מרכז הייעוץ ilimudim

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רון חכימא | 16:30  19/01/12
היי לכולם, מעניין אותי לדעת- מה יותר חשוב לכם כשאתם אתם בוחרים מכון ללמוד בו פסיכומטרי? 1. גודל הכיתות 2. מחיר 3. רקע המורים 4. דבר נוסף?
רחלי | 14:02  29/01/12
היי רון, הכי חשוב לי רמת המורים, אם הם טובים ,אז אני מוכנה להשקיע יותר כסף ופחות מפריעים לי האנשים מסביבי. הכי חשוב לי שילמדו אותי כמו שצריך ויתנו לי יחס אישי ואפקטיבי כדי שאצליח במבחן.
אלה זינוק | 11:09  07/02/12
היי, בתור מדריכת פסיכומטרי אני יכולה להגיד שהקריטריונים לבחירה מאוד שונים מאדם לאדם. למשל- אדם שיודע שהוא יתקשה כלכלית לממן קורס יקר יבחר בקורס זול, אדם שיודע שהוא לוקה בהפרעות קשב וריכוז יבחר קורס עם כיתות קטנות, אדם שיודע שקשה לו להתחבר בקלות לאנשים חדשים יבחר מדריך שאליו הוא יתחבר וכו'. מלבד הקריטריונים שרשמת כאן יש עוד מגוון דברים שצריך לבדוק: איכות ספרי הלימוד, שיטת הלימוד בה מלמדים בבית הספר, אורך הקורס, מיקומו, שעות הלימוד ועוד. :)
סגור