פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

אלינה | 17:56  18/08/09
האם ניתן לעשות השלמה לתואר ארכיטקט בארץ לאחר לימודי הנדסאי אדריכלות ואם לא היכן ניתן ללמוד בחו"ל?
היי אלינה, עד כמה שידוע לי אין אפשרות לעשות השלמה בין לימודי הנדסאי ללימודי אדריכלות לא בארץ ולא בחו"ל. כדי להתקבל ללימודי אדריכלות צריך לעשות את מבחני הכניסה ללימודים במלואם וייתכן שבמהלך התואר יינתנו לך פטורים על קורסים טכניים המקבילים בין התחומים וזאת מתוך שיקול עצמאי של המוסד אליו תתקבל בהצלחה מיכל טל, ראש חוג מכינה בסטודיו 6B
אפרת | 23:27  30/08/09
יש אפשרו לעשות השלמה. ישנם מוסדות מוכרים בספרד, איטליה, רומניה, ןכו, שמכירים בשנתיים, מתוך שנתיים וחצי לתואר. זה לא נכון מה שאת כותבת , מיכל, ואבקש שתתקני
אני לקראת סיום לימודיי כהנדסאי אדריכלות במכללה למנהל והייתי מאוד רוצה להמשיך את לימודי בספרד.מה אני צריך בשביל כך?כמה זמן צריך להשלמה?למי אני פונה?אם תוכלי לשתף אותי בידע שיש לך על כך אני אודה לך מאוד. תודה מראש אופיר
'' | 17:17  21/09/09
אני בטוחה שאם תפנה למכללה למנהל , הם יוכלו לתת לך מידע הרבה יותר רציני ממני , לפי מיטב ידיעתי, מכירים בשנתיים, מתוך השנתיים וחצי שלמדת בפועל, כלומר שיש לך צורך בעוד כשלוש שנים.. בספרד הבנתי שגם שכר הלימוד נמוך משמעותית בכל אופן,אם המידע מהמכללה שלך לא מספק אותך, אתה יכול לפנות לקמפוס-לימודים בחו"ל, ואני בטוחה שתקבל שם את מה שאתה צריך.. מעבר לזה, תכנס לגוגל תחפש קצת, יש המון אתרים והמון מידע על השלמת הנדסאי אדריכלות בחו"ל.. -אתה מוזמן לעדכן
סגור