פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

אסיה | 23:21  23/03/10
היי ליליאנה שלום שוב. קודם כל תודה על התשובות המדוייקות והמפורטות שלך. יש לי שאלה נוספת שמאוד מאוד מטרידה אותי: שמעתי שיש דבר כזה שמשרד החינוך ממן את ההסבה של האקדמיים. הוא נותן 80% מימון בתמורה ל4 שנים של התחייבות. והשאלה שלי היא האם זה אכן שווה?? האם ישנו איזשהו כאטצ' בכל העניין הזה כי כשהתקשרתי למנל בי"ס שאליו נרשמתי היא המליצה לי בחום להתחייב ולקבל מימון, אבל אני דיי חוששת מכל העניין, שיכולים להכריח אותי לעבוד במקומות לא מכובדים, עם משכורת נמוכה, בזמן שאחרים כן יכלו להעלות בתנאים ולבחור מחלקות הולמות יותר. האם ישנו טופס שאני יכולה לבדוק מהם בידיוק התנאים להעסקה? בכדי לדעת האם זה באמת שווה או שיש כאן סיכון מסויים?? תודה רבה שוב ושבוע טוב!!!
אסיה | 22:04  24/03/10
היי ליליאנה, סורי שאני קצת מתקרצצת אבל נראה לי שלגת עלי..:( ואני אשמח לקבל ממך תשובה לשאלתי. תודה וחג שמח :)
ליליאנה ליליאנה | 12:51  25/03/10
אסיה, תשלחי לי את הטלפון שלך למייל שלי ואצור איתך קשר. הנושא מורכב ואני רוצה להסביר לך אותו בצורה יסודית. חג שמח גם לך! ליליאנה
סגור