פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום אני משלים ונבחן בבגרות בגאוגרפיה ברמת 5 יחידות במועד הקרוב אשמח אם מישהו יסביר לי איך המבחן מתבצע כי מאוד התבלבלתי כבר יש נושא חובה של ישראל והמזרח התיכון ,נושא בחירה, וחבל ארץ שלא נלמד?... אני מזמין ספרי מיקוד לנושאי בחירה מה לדעתכם הכי נוח ?. ועוד שאלה .. כשנרשמתי בבית ספר לבגרות לא שאלו אותי איזה שאלונים אני רוצה פשוט רשמו 5 יחידות... זה תקין?. לא רוצה להגיע למבחן ופתאום אני אראה שאלות שלא למדתי.. האם הכל מרוכז במבחן אחד ופשוט בוחרים את הנושא?... תודה רבה!!
שלום 1. אני מצרפת לך מידע של לחמן לשלאלונים שאנו מגישים חשוב שתבדוק אם אלו אותם שאלונים שתאה נרשמת אליהם ארץ ישראל ומזרח תיכון (בין השעות 9:00 - 11:00) בנושא ארץ ישראל 2/7 שאלות (2X12 24 = נקודות) בנושא מזה"ת 2/5 שאלות (2X10 = 20 נקודות). מספר שאלון אינטרני 057203 אנסין (בין השעות 12:00 - 13:30) 5 שאלות (השאלה הראשונה חובה ומתוך שאר ארבעת השאלות יש לבחור שלוש) (4X4=16 נקודות). 057102 יחידת התמחות - הפיתוח והתכנון המרחבי (בין השעות 14:00 - 16:00) 4/7 שאלות (4X10=40 נקודות). 057204 לחמן מוציאה מיקוד בחינם באינטרנט אנא תדעדכן זה המיקוד הכי הכי טוב אנא עדכן מול בית בספר על השאלונים שרשמו אותך בהצלחה
סגור