פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום כולם.. אני ניגש לבגרות בהיסטוריה ב'..לבד בלי ללמוד בבית ספר או כיתה השאלה שלי היא: במתכונת החדשה של היסטוריה ב' אין את יהודי צרפת ותוכן המלח"ע 2 האם יכול להיות שאני צריך ללמוד רק את המיקוד שפורסם לאחרונה? בבקשה אם אפשר את המיקוד המלא של המבחן וכמה שאלות אני צריך לענות משם.. ז"א מה אני יכול בעצם להוריד ולא ללמוד ועל מה אני צריך ללכת חזק... תודה רבה מראש
מס' שאלון : 022116, 221 טוטליטריות ושואה 1/3 – שאלה אחת לפחות עם קטע מקור – חזותי ו/או מילולי. ( 1 )25 נק על התלמיד לענות בסה"כ על שתי שאלות עם קטע מקור. התלמיד יבחר אם לענות על שתיהן מתוך אחד הנושאים או על אחת מכל נושא בנפרד. 2 1/3 – שאלה אחת לפחות עם קטע מקור – חזותי ו/או מילולי. 25 נק' בונים את מדינת ישראל במזה"ת 1 1/3 – שאלה אחת לפחות עם קטע מקור – חזותי ו/או מילולי. 25 נק' 2 1/3 – שאלה אחת לפחות עם קטע מקור – חזותי ו/או מילולי. 25 נק' מיקוד להסטוריה יעלה באתר של לחמן בהצלחה
קודם כל תודה רבה.. סליחה על הבורות .. אבל לא ממש הבנתי את ה1\3 שרשמת... כמה שאלות סה"כ אני צריך לענות? 4? ואם כן אז 2 מטוטליטריות ושואה שזה בעצם הגרמנים והיהודים בלבד בלי היהודים וצרפת? ו..עוד 2 שאלות של בונים את מדינת ישראל? ואם יש לך זמן ובא לך אז אם תוכלי להראות לי איך בנוי המבחן עצמו שאני לא יבוא ויקבל שוק ולא ידע על מה לענות תודה רבה רבה!!!
סגור