פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיכל | 16:47  19/06/07
היי אפרת אני מתלבטת בין המקצועות הנדסת תעשיה וניהול לבין כלכלה ומדעי המדינה המקצוע השני מושך אותי יותר אך איני יודעת דבר לגביי אפשרויות התעסוקה בו- במיוחד לא אחרי תואר ראשון והמקצוע השני הוא הבטחה למקום עבודה ישירות אחרי קבלת התואר אך לגביי ההתפתחות בהמשך הבנתי שהאפשרויות לא רבות למה אני צריכה ללכת?? הפתרון לדילמה לא מגיע וההרשמה כבר עומדת להיסגר
אפרת יצחקי רבינוביץ | 17:01  20/06/07
הי מיכל אני כמובן לא יכולה להחליט עבורך. אני יכולה רק להביע דעתי ולומר שאני ממליצה לבחור מתוך עניין. לימודי כלכלה עשויים להוביל לעבודה בבנק, במשרד האוצר, בחברות פרטיות וכתקציבאי במשרד פרסום. לימודי מדעי המדינה עשויים להוביל לתפקידים בסקטורים ציבוריים כגון: עיריות, משרדי ממשלה, אולי פוליטיקה ודיפלומטיה. וכמובן לכל תפקיד הדורש השכלה אקדמאית כלשהי. אני מציעה לך לנסות לשוחח עם אנשים שעוסקים בתחומים השונים או עם בוגרים ולהתרשם מעיסוקם.בהצלחה
סגור