פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני מתכנן לגור בב"ש ואני מעוניין ללמוד הנדסת תעשיה ונהול ומתלבט בין: 1.ללמוד במכללת סמי שמעון אליה אני מתקבל והיא ממוקמת בב"ש כך שיהיה לי נוח. 2.ללמוד שנה ראשונה הנדסה שנה א' בספיר ועם ציונים טובים להמשיך לבן גוריון בב"ש להמשך התואר מכיוון שאני לא מתקבל לבן גוריון לשנה ראשונה. שאלתי היא האם יש הבדל ברמת הלימוד ויותר חשוב האם יש הבדל בהתיחסות מעסיקים עתידיים לתעודה מבן גוריון לתעודה ממכללת סמי שמעון? כמה גדול ההבדל? והאם הוא שווה את המאמץ של נסיעות מב"ש לספיר בשנה הראשונה ולקיחת הסיכון של אי קבלה לבן גוריון בשנה השנייה(מתקבלים 60 מתוך 200 בערך) בתודה מראש! נתנאל
אפרת יצחקי רבינוביץ | 16:04  19/06/07
הי נתנאל את המכללה הראשונה אני לא מכירה, כך שמציעה לך להתיעץ עם אנשים שלומדים שם או בוגרים של המכללה. המסלול השני נשמע לי טוב. במידה ולא תתקבל לבן גוריון האם ספיר לעומת סמי שמעון טובה יותר. תוכל גם לפנות למקומות עבודה ולשאול איך היו מתייחסים אליך כבוגר מכללה כזו או אחרת. בהצלחה
סגור