פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

חגית | 12:40  07/07/13
שלום, אני בת 36 , עובדת במשרה מלאה תחום אדמיניסטרציה כבר 8 שנים. מרגישה שמציתי את עצמי ורוצה ללמוד משהו שייתן לי סיפוק - התעניינתי בעבודה סוציאלית אך לצערי אין לימודי ערב. ואני רוצה ללמוד משהו שבמקביל גם המשיך לעבוד. כרגע אני שוקלת על לימודים לתואר פעמיים בשבוע קרימינולוגיה ומשאבי אנוש. הדבר היחיד שמדאיג אותי זהמה אני עושה עם תואר כזה בהמשך האם אני יוכל לעבוד בתחום דומה או קרוב אפילו . בפנימיות למשל. אני נורא מתלבטת . את רוב המימון קיבלתי מהעבודה. אולי ללכת ללימודי תעודה האם שם אני יוכל להתעסק במקצוע שאלמד או ללכת על תואר??. אנא סייעו לי לקבל החלטה תודה מראש
אורית אוברידקו מנהלת פורום | 17:24  17/07/13
חגית שלום, האופציה שחשבת עליה ללימודי תואר פעמיים בשבוע היא אופציה מעולה . מלבד זאת , יש לך אופציה נוספת שהיא לימודים באוניברסיטה הפתוחה (במרכז יש את מכללת רמת גן אשר מעניקים לך תוכנית מקפצה שגם מתגברת אותך בלימודים). כמו כן היתי ממליצה לך לחשוב על לימודי תעודה במשאבי אנוש (את מגיעה עם ניסיון) אחריהם תוכלי להשתלב בשוק (ישנם באוניברסיטת בן אילן , מכללת רמת גן , באורנים בצפון, בטכניון וכו').כמו כן ישנן תעודות בתחום האימון שיכולות להתאים עבורך גם כן. ליעוץ מעמיק יותר ניתן לפנות ל03-5767671 בברכה, אורית
סגור