פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיקי | 20:25  12/06/07
אני בת 29, אמא לתינוקת קטנה. בעברי למדתי רפואה משלימה ועסקתי בכך. התחום הטיפולי מאוד מעניין אותי ואני רוצה לעסוק בו שלא דרך הרפואה המשלימה. בהסתכלות על העתיד הייתי רוצה לעסוק בטיפול. איני יודעת אם ברצוני להיות פסיכולוגית קלינית, אך אני כן רואה עצמי נפגשת עם מטופלים בארבע עיניים. כמו כן אני מאוד מתחברת ליחסי זוגות הורים ותינוקות. אני יודעת שהמסלול כולל בתוכו לימודי תואר ראשון ושני. מכיוון שאין לי פסיכומטרי וציוני הבגרות שלי אינם מספיקים לקבלה מיידית ואין ברצוני לשפר זאת היום אני מתלבטת באיזו דרך לפנות. האם תואר הוא הכרחי, אם כן מה האפשרויות העומדות לפני? האם על סמך דבריי תוכלי לייעץ לי תחת איזו הגדרה אני יכולה לטפל? אשמח להבהרה מיקי
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:26  12/06/07
הי מיקי רוב תחומי הטיפול דורשים בסיס של תואר אקדמאי כלשהו. עולים הרבה תחומים אפשריים אך הם על בסיס תואר והם: עו"ס, טיפול באומנויות, טיפול משפחתי זוגי, פסיכולוגיה ועוד. התחומים היחדים שאולי אפשריים ללא הכשרה אקדמאית הם: גרפולוגיה, אימון (אולי , צריך לברר) וכן נסי לברר במכון "אדלר" ישנם קורסים רבים להדרכת הורים שרצוי לבדוק רקע קודם לקבלה. בהצלחה
סגור