פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

סתם אחת | 11:30  25/05/07
שלום רב, בשנה זו אני מסיימת לימודי הוראת מוזיקה. אני מתלבטת מאוד לגבי השנה הבאה. הייתי שמחה מאוד להשתלב במגמות ביצוע, הלחנה ועיבוד של מוזיקה. נראה לי שבנסיבות חיי קצת אתקשה במציאת עבודה מסוג זה. כמו כן התעניינתי לגי המשך לימודים לתואר שני במוזיקה אולם מעבר להנאה שבלימוד, אני יודעת שאני לא מעוניינת בתחום הוראת המוזיקה אלא בתחומי מוזיקה אחרים, ששוב, כמו שציינתי לא ממש רלוונטים. כמו כן, עלי לציין שעצם הלימוד מהנה עבורי, והייתי שמחה ללמוד מוזיקה במשך ימים שלמים - זה הדבר האהוב עלי ביותר. בנוסף, מקצועות מהתחום המדעי מעניינים אותי מאוד כמו פיסיקה, ביולוגיה וכימיה. גם מקצוע המתמטיקה מושך אותי. הייתי שמחה ליעוץ בנוגע להסבה לתחום "מעשי" יותר. ערכתי את המבדק באתרכם והתוצאות הן: טיפוס אומנותי (25), טיפוס חקרני (21), ביצועי (10), חברתי יזמי ומנהלי(11). אשמח לתגובה,
אפרת יצחקי רבינוביץ | 20:59  25/05/07
שלום, תוצאות המבדק משקפות באופן מובהק את עניינך בתחומי המוסיקה והמדע ורק מחזקות את בחירותיך. את יכולה לחקור בתחום המוסיקה, אולי להמשיך ללימודי דוקטורט?? לכתוב, להלחין מעשי באותה מידה כמו להיות כלכלן והכי חשוב שאת אוהבת את מה שאת עושה ומחוברת לעשייה שלך. בנוסף, תוכלי ללמוד תיכנות (מדעי המחשב)רוקחות, ביולוגיה ולעסוק במחקר כתחומים שאולי יהיו יותר מעשיים עבורך. בהצלחה
סגור