פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רוני 19 | 21:13  24/05/07
שלום לך תראי אני מאד צריכה את יעוצך כי אני כבר חסרת אונים לגבי בחירת מקצוע לחיים אני בהתחלה רציתי מאד ריפוי בעיסוק אבל היכולות שלי שכנראה אין לי אותם לא גרמו לי אפילו לראות באופק את המקצוע הזה עכשיו לאחר הבנתי שאני צריכה לפנות לתחום אחר עלה בראשי הרעיון של תואר בליקויי למידה מצאתי מקום שאפשר ללמוד אותו אבל מבחינה חברתית אני לא מתאימה לשם (אני דתייה) ואני לא גזענית אבל אני צריכה סביבה שמתאימה לי אם את מבינה אותי עכשיו גם המקום הזה ירד לי מהפרק עכשיו אני בברוך אני מפחדת שאני אפספס עוד שנה אני מחפשת בתחום הנ"ל כאשר אני אוכל אח"כ להמשיך לתואר שני שהוא אבחון דידקטי האם יש לך משהו להציע לי אשמח לכל טיפה של מידע
אפרת יצחקי רבינוביץ | 21:02  25/05/07
שלום רוני איני מכירה כ"כ מסגרות לימוד דתיות. האם בר אילן בא בחשבון? כי אם כן פני ללימודי חינוך או עבודה סוציאלית ובהמשך לימדי אבחון דידקטי. בכל מקרה תוכלי למצוא מידע על מסגרות לימוד מתאימות עבורך בתוכנת "מית"ם" הנמאת בסניפים השונים של מכון "אדם מילא". בהצלחה
סגור