פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום רב, רציתי לקבל פרטים על מסלול זה, שמשלב כלכלה ומדעי החברה. האם ניתן למצוא עבודה עם תואר כזה? או שזה כמו B.A כללי? במה אפשר לעבוד? האם זה תואר "נחשב"? *אונ' בר אילן אינם משיבים לי לשאלות אלו, ואני חש זלזול.. תודה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 00:59  23/05/07
שלום נעם אני מציעה לך לברר עם אנשים הלומדים בחוג זה בשנה אחרונה או עם בוגרים כדי להבין איפה הם מתכננים להשתלב אחרי הלימודים. כמו כן, אתה יכול לפנות למקומות עבודה של כלכלנים כגוןף משרד אוצר, בנקים ולבדוק כיצד מגיבים אליך עם תואר כזה בכלכלה. לגבי התחום השני של מדעי החברה, זהו תחום כללי שלא מקנה התמקצעות ספציפית לכן תוכל להשתלב בכל תפקיד המצריך תואר ראשון כלשהו במדעי החברה כגון: בתחומי השירות, ניהול, תחומים חברתיים ועוד.בהצלחה
סגור