פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

יפעת | 09:28  22/05/07
התקבלתי ללימודי הסבה בבר אילן, אבל פתאום חששות החלו להציף אותי, האם זה מה שאני רוצה לעשות? מה אפשרויות התעסוקה בתחום? חשוב לי לציין שאני נשואה +1 וצריכה ללדת חודשיים לפני תחילת הלימודים. הפחד שלי שאשקיע את כולי ואח"כ אתבדה בקשר לאפשרות שלי למצוא את עצמי בתחום. כיום אני עובדת בחברה שמעריכה אותי מאוד ואף מעוניינת לקדם אותי, אך אני לא רואה עצמי ממשיכה שם. מה לעשות?! אני צריכה לקבל החלטה בחודשים הקרובים...
אפרת יצחקי רבינוביץ | 00:50  23/05/07
שלום יפעת התחום של עבודה סוציאלית מאוד מגוון ויש בו תחומי התמחות רבים, לא נראה לי שתוותרי ללא עבודה. יחד עם זאת, את צריכה להיות בטוחה שזה מה שאת רוצה, לטפל באנשים, לעזור, לתרום ולדעת שבסקטור הציבורי השכר אינו גבוה במיוחד. מה שלי בלט בכל מה שכתבת , זו העובדה שתתחילי ללמוד חודשיים אחרי הלידה. מנסיוני, שה בתקופה זו להיות ממוקד, מרוכז וכל שכן ללמוד, האם אכן זו תקופה מתאימה ללמידה? אולי החששות קשורות גם לכך? אפרת
סגור