פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דליה | 12:39  25/11/11
שלום, אני סיימתי תואר ראשון במדעי החברה ואני מנסה להתקבל לעבושדה סוציאלית, שמעתי שיש תפקיד שנקרא מתאמת תמיכות,איך אוכל לעשות הסבה למתאמת תמיכות? איך בכלל אפשר להיות מתאמת תמיכות? אודה על תשובתך, דליה
בקי חיימוב | 19:50  27/11/11
שלום, למיטב ידיעתי אין לימודים שמכשירים ל"מתאמת תמיכות". כדי לעסוק בתחום זה דרישה ראשונית היא תואר ראשון בעבודה סוציאלית. לכן עלייך קודם לעשות את ההסבה לעו"ס, ולאחר מכן להתפתח בתחום ההדרכה ובבניית תכניות שיקום ותמיכה. בהצלחה
שירה | 22:09  28/01/12
האם את מתכוונת לתפקיד "מתאם טיפול/שיקום". תפקיד זה לא דורש בהכרח להיות עובד סוציאלי. אני מכירה שניי אנשים שבאו מתחומים של מדעי החברה- קרימינולוגיה והשני מדעי ההתנהגות וכל שהיו צריכים זה לפנות למשרד הבריאות באיזשהו הליך, לעשות מבחנים כלשהם ולקבל רישיון לעבוד בתחום.... זה היה לי מאוד מוזר לגלות את זה, בתור עו"סית... אבל מסתבר :)
דליה | 14:03  30/01/12
אני אכן מתכוונת למתאמת שיקום, תודה רבה שאמרת לי את זה, אני אנסה לפנות למשרד הבריאות. תודה רבה לך, דליה
שירה | 16:04  30/01/12
בשמחה רבה :)
סגור