פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיטל | 15:34  10/07/11
היי הנני חיילת משוחררת. אני מעוניינת להתחיל ללמוד השנה רק אני מתלבטת מה- מדעי ההתנהגות מאוד מעניין אותי, אך אני לא חושבת שאני ארצה לעבוד בזה. מצד שני- כל תחום הרפואה המשלימה(כמו קינסיולוגיה, פסיכותרפיה של הגוף...) מאוד מושך אותי ומעניין אותי. הבעיה היא שאין תורא ברפואה משלימה, זה רק לימודי תעודה! השאלה שלי- האם כדאי לי ללמוד מדעי ההתנהגות ולאחר מכן רפואה משלימה?? או שזה סתם "בזבוז" של 3 שנים שאין לי מה לעשות עם התואר הזה? האם כדאי לי ללמוד בכל זאת נושא מהרפואה משלימה שיתן לי רק תעודה? הריי היום חייבים תואר לכל דבר...! אשמח לתשובה! תודה מראש
בקי חיימוב | 19:50  11/07/11
מיטל שלום, אני לא חושבת שיש סיבה ללמוד תואר רק בשביל שתהיה לך תעודה כזו. עם זאת במידה וחשוב לך ללמוד לתואר ולשלב את תחומי הפסיכותרפיה למשל, תוכלי להתחיל מפסיכולוגיה/מדעי ההתנהגות ולאחר סיום התואר להשלים קורס תעודה אשר יקנה לך את הכלים וההכשרה להיות פסיכותרפיסטית. כמובן שתשובתי ממוקדת מאד, אך מתוך עולם מדעי ההתנהגות והפסיכולוגיה תוכלי להרחיב לתחומים נוספים. אם תרצי יעוץ נוסף פני אליינו 03-9700160
סגור