פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום לכולם אני רוצה לשפר וללטש את האנגלית שלי. אני דובר אנגלית מצוינת, עם אוצר מילים נרחב מאוד, רואה סרטים באנגלית בלי תרגום בלי שום בעייה וכן קורא באנגלית בקלות. הבעייה היא שיש לי כמה בעיות קטנות שמהוות מעין "טריז בגלגל" ומפריעות לי לשלוט באנגלית בצורה טובה יותר, כמו התבלבלות בזמנים כמו Present Perfect, Future perfect וכו'. אני מעוניין לשפר את האנגלית גם ברמה האישית וגם מבחינה של קידום מקצועי, דבר שעלול לדרוש אנגלית ברמה טובה, וגם כיוון שאני שוקל להירשם לתואר שני(בעל תואר B.A.), מה שיצריך אנגלית טובה יותר ממה שיש לי כרגע. האם יש בארץ מכון מומלץ ללימודי אנגלית? שמעתי על 3 מכונים - ברליץ, וול סטריט והמכון האמריקאי ללימודי אנגלית, אבל לא יודע מה לבחור. תודה מראש
בקי חיימוב | 14:24  10/07/11
רותם שלום, לא יהיה נכון מצידי להמליץ לך על מכון כזה או אחר שכן חשוב לי לשמור על אובייקטיביות. כן אשאיר את שאלתך לחברי הפורום שהתנסו והכירו על מנת לתת המלצותיהם. בהצלחה
סגור