פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

הי, אני לומדת עכשיו מדעי המחשב באוניברסיטה העברית וממש לא מתחברת ולא מצליחה בזה ורוצה להפסיק אחרי הסמסטר- ורציתי לעבור ללמוד גרפיקה ממוחשבת ואולי גם אנימציה ממוחשבת במקום, אבל אני לא מוצאת תואר שמלמד אותו (רק קורס)- רק מצאתי תואר עם עיצוב גרפי או עיצוב תעשייתי שבו יש גם גרפיקה- וזה לא ככ מעניין אותי. אני מחפשת לעשות אולי תואר משולב שישלב את הגרפיקה ממוחשבת או את האנימציה עם עוד תחום. את\ה מכיר\ה תואר כזה? (לא בטוחה איזה תחום אבל אני לא רוצה עיצוב או משהו כזה - חשבתי אולי מנהל עסקים או משהו בסגנון) אשמח לעזרה! תודה
את מוזמנת לפנות למרכז הארצי ללימודים - ולקבל ייעוץ בהתאמה אישית - בחינם. טלפון: 03-9700160 או במייל: support@ilimudim.co.il
סגור