פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

משה א. | 20:01  01/11/10
שלום אני בן 25, כרגע בלי כיוון ללמודים (אני יודע שמאוחר לי). הייתי רוצה כמובן להתחיל ללמוד תואר שנה הבאה ,אבל אין לי מושג איזה. כ"כ יש לי פחד ממתמטיקה ! כהכנה ללמודים אקדמאיים כולשהם, אני רוצה לשפר בגרות במתמטיקה (מ-3 ל- 4 יח'),אחרי זה להתחיל מיד פסיכומטרי ואחרי הפסיכומטרי להתחיל מיד תואר כולשהוא, למרות שאני לא יודע מה הציון הצפוי בפסיכומטרי. זה נכון לעשות שיפור במתמטיקה (שגם יחזק תבטחון שלי במתמטיקה ולא ירתיע אותי מתארים מסויימים וייתן לי ציון משוכלל של בגרות מעל 85, שכרגע הוא 84) וללמוד פסיכומטרי בלי לדעת מה התואר והמוסד שבו אלמד אם בכלל? או שאני צריך להתמקד קודם כול בלדעת מה התואר שאני רוצה ואז לדעת אם אני צריך לשפר משהו ולעשות פסיכו? מפחד לבזבז שנה כמובן... תודה
שלום משה ראשית כל אף פעם לא מאוחר ללמוד אלאל אם כן מדובר ברפואה בגיל 40. היום הגיל הממוצע שבו מתחילים את הלימודים עלה ל-24 כך שאתה בטווח הנכון. לגבי התלבטויותיך . הייתי קודם חושבת מה ללמוד כי יש הרבה מקומות שיקבלו אותך ללא פסיכומטרי. מצד שני פסיכומטרי יגדיל לך את הסיכוים להתקבל לכמה מקומות ולא משנה מה יהיה הציון. השאלה היא אם אתה מוכן לקראת התהליך ואתה מתכוון להיות מסור לו. אתה יכול לפנות אליי במייל ואחזור אלייך באופן אישי. חנית
משה א. | 00:37  03/11/10
אוקיי.. הבנתי אותך. אממ... אני באמת מנסה להתרכז עכשיו בלבחור את המקצוע שאותו אלמד ורק אחרי/תוך כדי כבר אנסה באמת לעשות את הפסיכומטרי כדי ,כמו שאמרת , להגדיל את הסכויי קבלה שלי למוסדות למודים. תודה !
שירה | 16:27  03/11/10
אתה יכול ללמוד באוניברסיטה הפתוחה ללא תנאים: ללא בגרות וללא פסיכומטרי
משה א. | 19:13  06/11/10
וואלה ? לא ידעתי את זה ( אין ציניות) תודה על המידע !!
מכיוון שאני לומדת בפתוחה אני המלצתי לרוב בחום ללמוד שם ואתה יכול ללמוד ברוגע בלי לחצים כי אתה זה ששולט בלימודים שלך ובוחר את הקצב שלך לפי הזמן והנוחיות שלך
סגור