פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום אני מתכוונת להתחיל ללמוד באוניברסיטה הפתוחה ואני מתלבטת בין שני מסלולי לימודים, הראשון-מדעי החברה בהדגשת חינוך ליקויי למידה, השני- מדעי חברה ורוח כללי, היועצת אמרה לי שבתואר הראשון אוכל לעסוק כמאבחנת דידקטית, ובתואר השני אני יכולה לבחור את הקורסים שאני רוצה ללמוד ובסוף רוכל להשתלב בכל מיני תחומים או לעשות תעודת הוראה,מה העדיפות? האם בתואר מדעי חברה ורוח אוכל להמשיך למאבחנת והאם צריך סטאז' או משהו, בבקשה אני צריכה להכוונה, כי אני רוצה משהו שיש עליו ביקוש תודה
שלום רב, אכן על מנת להיות מאבחנת דידיקטית או לעבוד עם אנשים וילדים בעל לקויות למידה עלייך ללמוד חינוך. התואר הכללי ייתן לך משהו כללי ואם תרצי להיות מורה תצטרכי לעשות תעודת הוראה בתחום ספציפי של לפחות שנה. אני הייתי מציעה להתמק במשהו ספציפי כגון לקויות למידה שיש בו גם הרבה היצע אבל גם הרבה ביקוש. בהצלחה
סגור