פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום אני מעוניין להתחיל ללמוד באקדמית אור יהודה לתואר במנהל עסקים אבל אני מתלבט בין כל ההתמחויות.האם משהו לומד שם ויכול לעזור לי להגיד לי מה השוק דורש. כרגע אני עובד בתחום המחשבים וחשבתי לעשות תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות מערכות מידע.משהו יכול להסביר לי על התואר ?
חנית נוה | 09:53  19/09/10
האם אתה מתכוון למרכז ללימודים אקדמיים או למכללת אור יהודה? בכל מקרה התואר במינהל עסקים עם התמחות במערכות מידע חושף את הסטודנט בפני מגוון רחב של נושאי לימוד (מימון, שיווק, חשבונאות, התנהגות ארגונית) עם דגש מיוחד עם לימודי טכנולוגיות שיקנו לו את הכלים הטכנולוגיים בסביבה ניהולית. בוגרי התואר משתלבים בתפקידי ניתוח, אפיון, פיתוח, יישום והטמעת מערכות עסקיות בתחומי BI, BPM, ERP , ניהול ידע ארגוני, פיתוח ובניית מערכות מידע, ייעוץ טכנולוגי, ושילוב במערך מכירות ושיווק בחברות טכנולוגיות עילית כגון: • מנהלי מערכות מידע CIO - Chief Information Officer • מנהלי מוצר בחברות טכנולוגיה • מנתחי מערכות עסקיות • מפתחי מערכות מידע עסקיות • משווקים של מערכות טכנולוגיה עילית • אנליסטים של Data Mining • מיישמי BI • לפי הלשכה לסטטיסטיקה בארה"ב עד 2014 יהיה מחסור באנשי מערכות מידע עקב ביקוש רב לתחום ולכן ההמלצה שלי היא כן ללכת ללמוד תואר זה שהוא מאד פרקטי והסיכוי למצוא בו עבודה לאחר התואר הוא גדול במיוחד אם יש לך רקע במחשבים. במידה ותהיה מעוניין במידע וייעוץ אישי לגבי היכן ללמוד אנא שלח לי מייל. חנית
סגור