פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אור | 00:27  04/06/10
שלום רב, הינני בן 24,בעל בגרות חלקית,אין לי הכשרה מקצועית מסודרת,למרות ניסיון קצרצר של כחצי שנה וקצת בשירות לקוחות בחברה גדולה.אני מרגיש חסר אונים וזאת כי אין לי בגרות מלאה והכשרה מסודרת.אני מפחד שלא אמצא את עצמי בחיים ולא אצליח.לאחרונה ישבתי וחשבתי ונרשמתי לתהליך ייעוץ קריירה באדם מילוא ואני אומר לקבל מהם תשובה בשבועיים הקרובים.אני ממש מפחד מהאפשרויות שיצוצו לי,אני פוחד למצוא את עצמי במצב בלתי הפיך!!!אני יודע שאני תמיד יכול להשלים ולשפר את תעודת הבגרות שלי ושעדיין למזלי לא מאוחר מדי לעשות זאת ולעשות תואר ראשון(כרגע אני לומד תקשורת באונ' הפתוחה אך חושב לפרוש)..אין לי ממש תחום מסויים שבו אני מתעניין כל כך לצערי הרב וזאת הייתה אחת הסיבות שבגללן הלכתי לתהליך ייעוץ במכון אדם מילוא.החיים התנהלו לא בדיוק כמו שרציתי,עברו שני אירועים קשים בחיי,אחד מהם מות אבי שהשפיע עליי מאוד-וגרם לי במידה מסויימת לאחר טיפול ממושך אצל פסיכולוגים לפתח מחשבות על לעזור לאנשים ולחלום קצת על פסיכולוגיה.מצד אחד הלב רוצה זאת...אך אני מפחד:( מעתיד לא ברור.אני יודע שגם ישנם לימודי תעודה,אך אינני יודע מה יהיה איתי... בכבוד רב אור
מנהלת הפורום | 21:07  07/06/10
אור פחדיך מובנים לגמרי וניתן לחוש במצוקה בה אתה נמצא.עם זאת, חשוב שתבין שלפחות חלק מפחדיך טבעיים לחלוטין ומאפיינים את השלב שבו אתה נמצא. טוב שפנית ליעוץ, אני בטוחה שתוכל לקבל עזרה מקצועית וטובה ואני בטוחה שימצא עבורך כיוון ותוכל להיחלץ מתחושת "התקיעות". אשמח אם תעדכן אותנו בפורום זה. בהצלחה
אור היקר | 14:11  15/07/10
דבר ראשון שאני מציעה לך כדי שתוכל להמשיך בחייך, זה להתחזק באמונה שכל מה שקורה . אולי כדאי שתחפש באיזור מגוריך שיעורי תורה, זה יכול לעזור לך לפתור את הפחדים. לא כדאי להחליט שום דבר בפחדים, ואתה צעיר ב"ה והחיים שלך רק התחילו, אי אפשר לעבור את החיים האלו בשלום ללא אמונה, תאמין בהשם. בהצלחה
ואין מה לזלזל בזה. יש כיום המון אנשים שעשו תואר ראשון (ואף שני) ומצאו בסוף המסלול שאין שום דבר שהם יוכלו לעשות עם התארים האלה כך שאל תהיה כל-כך בטוח שלימוד תואר ראשון יתן לך ייתרון בטוח לעומת תעודה מקצועית כלשהי שנותנת לך הכשרה מעשית. בשביל רוב התעודות המקצועיות אתה רק צריך 12 שנות לימוד ותו לא אז מומלץ לך מאוד לחפש בכיוון הזה. אני מצטערת שלא עשיתי את זה בגילך במקום ללכת לתואר שהתגלה בסופו של דבר כביזבוז זמן.
סגור