פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ענת | 11:45  22/12/09
שלום שמי ענת בת 32 אם לשתי ילדים , בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול באוניברסיטה הפתוחה , כיום אני עובדת בתחום הלטגיסטיקה , והייתי מעניינת שימליצו לי על תחומי עיסוק כדאיות ויחסית רווחיות בהם אוכל בעתיד לעסוק . אין לי שום בעיה להשלים לימודים באם מדובר בקורסים , תואר שני או הסבה אני מאד הייתי רוצה לעסוק בעבודה עם ילדים גם באופן קבוצתי וגם פרטני , מתן יעוץ ( גם להורים ) בהעברת חוגים או בתחום הטיפולי . כפי שאת רואה אני מאד לא ממוקדת ואני לא מכירה אנשים שמתעסקים בתחומים שיוכלו להמליץ או לכוון אשמח לקבלת עזרה
מנהלת הפורום | 17:49  05/01/10
מציעה לך להגיע אליי ליעוץ מקצועי היות ומה שאת מתארת מורכב וחשוב מספיק בכדי להמליץ בכמה שורות דרך האינטרנט. את כמובן יכולה להגיע לכל פסיכולוג תעסוקתי המתמחה בתחום של הכוונה תעסוקתית. בהצלחה
סגור