פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נועה אברהם | 09:49  20/10/09
שלום רב, אני עו"ד במקצועי מאז 2005. בת 30. נשואה ואמא ל-2 (אמורה ללדת בקרוב ילד נוסף). מזה זמן רב אני בדילמה עצמית ("תסכול" הגדרה יותר נכונה) באשר למקצוע בחיי. אני ממש לא מרוצה ולא מסופקת, לא טוב לי בנשמה ואינני יודעת מה לעשות. האם עליי להתחיל ללמוד משהו חדש (לתקופה נוספת של 4 שנים) בכיוון אחר? אינני יודעת מה...מבולבלת. מבקשת להתייעץ. אודה לקבלת תשובתכם במייל שלי הרשום לעיל
מנהלת הפורום | 19:12  20/10/09
מיכוון שמדובר בדילמה מורכבת והיות ויש מספר מגבלות שאת מתארת לשינוי מקצועי(היותך אם לשלושה ילדים בקרוב) והיות וכבר בחרת בעברך מקצוע ואינך מסופקת, מציעה לך להתיעץ לא דרך האינטרנט ולפנות ליעוץ בבחירת מקצוע אצל יועץ מקצועי שיחד תוכלו לשקול את כל השיקולים הדרושים ולגעת במורכבויות של הבחירה. בהצלחה
רווית | 17:20  22/10/09
המייל שלך לא מפורסם, אם תרצי את דעתי האישית אשמח לכתוב לך במייל. באופן אישי, בעלי גם עו"ד ועשה תואר שני במנהל עסקים, בעיקר כי הוא מתמחה במסחרי, אז זה נותן יתרון משמעותי. שקלת MBA? אם תרצי הוא ייעץ לך יותר בפירוט, אבל בעיקרון הוא עשה בקריה האקדמית אונו, כך שגם זה הסתדר לו מאוד עם העבודה והאופן שבו הוא בנה את התואר התאים לו מאוד. ממליצה לך לנסות
סגור