פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיקי | 19:00  20/10/09
שלום רב אני בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד, עוסקת בתחום כ-5 שנים. מאוד אוהבת את תחום החינוך בכלל ואת החינוך המיוחד בפרט. אני מתלבטת מאוד לגבי תואר שני - תואר שני בחינוך מיוחד או תואר שני בניהול מערכות חינוך? איזה תואר ייתן לי יותר אופציות לקידום... יפתח לי יותר דלתות בשוק העבודה... אשמח לשמוע חוות דעת תודה מראש
מנהלת הפורום | 19:09  20/10/09
זה מאוד תלוי האם את רוצה להתמקצע ולהרחיב ידע בחינוך מיוחד או לעבור לתפקידי ניהול? נראה לי ששני כיווני ההתפתחות מבוקשים ויש מספיק עבודה בשוק לשני הכיוונים הנ"ל כך שזה תלוי בהעדפה שלך. בהצלחה
תודה רבה על המענה המהיר. ברצוני לדעת מהן האופציות הפתוחות בפני במידה ואני מתמקצעת בתחום החינוך המיוחד? עלי לציין שאחת המטרות שלי היא לא להמשיך להיות מחנכת כיתה או מורה כיוון שזו עבודה שוחקת מאוד וגם התגמול הכספי לא מספק. לאילו תפקידים אני יכולה להתקדם עם תואר שני בחינוך מיוחד? בברכה, מיקי
סגור