פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, אני בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני ביעוץ ופיתוח ארגוני של המכללה למנהל. מבחינהתעסוקתית יש לי ניסיון רב ועשיר מעבודה בחברת תקשורת בתפקידים ניהוליים רבים מעולם השירות/מכירות וניסיון בתפקיד מטה בתחום ארגון ושיטות. ניסיון התחום הייעוץ אין לי פרט לפרקטיקום אשר ביצעתי במהלך הלימודים. אני מתקשה מאוד להגיע לראיונות עבודה בתחום למרו תשאני שולחת קורות חיים רבים ואנימניחה שזה בגלל חוסר הניסיון שלי בתחום (למרות שהבלטתי את התחומים הקשורים בקורות החיים), זקוקה לעזרתך תודה
מנהלת הפורום | 17:12  30/11/08
הי נגה מציעה לך להפנות מכתב מקדים ובו לפרט מה את מחפשת שכן מתוך ניסיונך התעסוקתי, כפי שבא לידי ביטוי בקורות החיים, לא ניתן להבין במה את רוצה להתמקד. כמו כן, נסי להגיע לתחום של משאבי אנוש לגיוס, הדרכה ודרך זה להגיע בהמשך לנושא של יעוץ ארגוני. כמו כן, ניתן לפנות להתמחויות בתחום של יעוץ ארגוני בארגונים כגון: פאן יועצים , ניתן לקבל רשימת ארגונים דרך "איפא" ארגון היועצים הארגוניים. וכן נסי להגיע דרך קשרים אישיים, אנשים העובדים בתחומים של משאבי אנוש בארגון. בהצלחה
סגור