פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום שמי שלומי אני מעסה רפואי בן 24 ואני מתלבט האם להמשיך בתחום וללמוד טווינה או לעשות הסבת מקצוע לתחום ההיטק כמתכנת אינני יודע שום דבר לגבי התחום רק ממה ששמעתי וזה לא הרבה אני מעוניין בתחום שיקנה לי עבודה בטוחה עם שכר גבוה אני מאוד אוהב את תחום הרפואה המשלימה אך השכר בתחום והתנאים לא ממש טובים אשמח לקבל ייעוץ
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 20:55  28/05/08
הי שלומי יש הרבה תחומים שעל פניו הנם מוגדרים, ברורים ושכרם בצידם, אך האם הם מעניינים אותך? האם תוכל להתמיד בהם לאורך זמן כשהמניע הוא פרנסה בלבד? אם רפואה משלימה הוא תחום העניין שלך עליך להתמודד עם הקשיים המלווים כל מקצוע. מציעה לך להמשיך ולרכוש עוד ידע בתחום ע"מ להרחיב את "ארגז הכלים" שלך כדי שתוכל לטפל בתחומים שונים ובמקומות עבודה שונים. בהצלחה
שלומי | 17:48  03/06/08
את צודקת במאה אחוזים את תחום ההיטק אני לא מכיר ולכן אני מעוניין לעשות חודשיים של ניסיון בתחום מה שמכללת האקר יו מציעה כדי לראות אם אני התחום באמת מעניין אותי ? מכירה את המכללה ? נ.ב אני חושב שאני יצליח לשלב בין השניים וללמוד את שניהם
סגור