פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

TBH | 11:14  25/05/08
היי יש לי בעיה . אני מצד אחד מאוד ריאלית וטובה במתמטיקה ובמדעים ומצד שני כשרונית ואומנותית. האם ללכת עם הכשרון וללמוד עיצוב גרפי או ללכת ללמוד כימהי תרופתית? תודה למי שיענה
היי , אני ממליצה בחום על המחלקה לטכנולוגיות למערכות למידה ב HIT שמשלבת גם מחשבים וטכנולוגיה מתקדמת וגם עיצוב גרפיקה. אני סטודנטית שנה ג שעכשיו מסיימת את הלימודים ומאוד מרוצה מהתואר והלמידה בו. לפרטים נוספים - www.hit.ac.il/telem
ענת | 16:53  25/05/08
היי, גם אני נתקלתי באותה בעייה שאת מתארת. וגם אני כמו איריס הגעתי למחלקה לטכנולוגיות למערכות למידה אחרי חיפושים ארוכים. זו מחלקה שמשלבת את שני התחומים בצורה ממש טובה. אני גם ממליצה בחום :)
אני | 19:28  26/05/08
דרך אגב, אני מתעניינת יותר בתחום המדעים המדיוקים ולא בתחום המחשבים והטכנולוגיה ומצד שני אני אומנותית ואוהבת גרפיקה. מבינים?
איריס | 23:35  29/05/08
שווה לך לפתוח את הראש לדברים חדשים שאולי יפתיעו אותך ויעשו לך קצת כיף. הנה לינק לעוד מידע ובעיקר כיף על טכנולוגיות למערכות למידה . http://hl.hit.ac.il/users/www/31325/pong_final.swf
כנסו תראו קבוצה שסטודנטים יצרו על המחלקה בפייסבוק. http://www.facebook.com/group.php?gid=14706534822
שי | 09:54  28/05/08
למה ללכת על מה שאת "טובה" בו ולא על מה שמעניין או מאתגר אותך? אם אפשר לשלב - מה טוב. אם לא, לימודים זה לא סוף הדרך והחיים אלא רק ההתחלה, אפשר לשנות, להתחרט, להחליף, ללמוד עוד וכו' במהלך החיים... רבים נותנים לנו את ההרגשה שחייבים להחליט ואי אפשר לשנות אחר כך כי זה "סופי" - אבל זה לא נכון...ויש לי נסיון... בקיצור - תלכי על מה שלדעתך יגרום לך סיפוק גם בתקופת הלימודים, וכך גם תבטיחי שתוכלי להצטיין ולהצליח. ואם זה מה שיקרה, גם הדרך לאחר הלימודים תהיה פתוחה עבורך הרבה יותר מבחינת הזדמנויות תעסוקה או לימודים או כל דבר. בסופו של דבר, כולם מעדיפים את מי שיש לו סיפוק והנאה ממה שהוא עושה ואת מי שהצטיין בלימודיו...
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 21:12  28/05/08
הי השאלה מה מושך אותך יותר? כישרון חשוב, אך לא מספיק בכדי להרגיש סיפוק בעבודה ולכן אני מציעה ללכת אחרי "הלב" והתשוקה. בהצלחה
סגור