פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

שאלות נוספות הם מה המשכורת שהממוצעת בחודש של יועץ השקעות ועד כמה קשה לקבל במקצוע זה עבודה בשוק?
קורס יועצי השקעות. קורס זה ניתן ללמוד במקומות רבים בארץ. אני עובד במשב שוקי-הון ולכן אמליץ לך ללמוד אותו אצלנו, אבל גם אם לא הייתי עובד כאן זו היתה ההמלצה שלי. בזכות הגודל של המכללה, בכל סמסטר נפתחות מספר קבוצות לימוד מה שמאפשר לך לבחור את ימי הלימוד הנוחים לך. בנוסף, שכר הלימוד אצלנו נמוך יחסית למקומות אחרים בארץ. לפרטים נוספים אמליץ לך להגיע לכנס הסברה בנושא. בברכה, נועם.
היי צ מניסיוני ומניסיון של חברים רבים, יותר חשוב שתבדוק מי המרצים ולא רק איפה ללמוד. יש הרבה מקומות זולים ו"גדולים" אבל לא תמיד הם שוכרים את המרצים הטובים ביותר. אני לא מתייחסת ספציפית למשב כי אני לא מכירה את המרצים שם, אבל אני מכירה עוד מקומות "גדולים" אחרים שהמרצים שם גרועים. אני ממליצה על המרצים שלימדו אותי ואת החברים שלי, ובזכותם עברנו... צוות המרצים של יבגני אורין ונועם הם הכי מקצועיים והכי טובים. זה בדוק.
בהגנה על משב שוקי הון
סגור