פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

אורן | 00:04  15/07/08
רציתי לדעת איך אני יכול להתחיל לסחור מהבית בסחורות(נפט\קקאו\חיטה וכו). יש לי ניסיון רק במסחר בבורסה בארץ (6 שנים)וגם בבורסה בארה"ב. מהיכן אני מארגן מערכת מסחר\מה טווח המחירים של דבר כזה\כמו כן מה שיותר מטריד אותי זה התשתית כי הבנתי מחברים ותיקים שקו איטנרנט לא מספיק ויש דיליי של שניה וחצי. כמו כן- מערכת מסחר,לא כדאי להזמין ישירות מאנגליה ולא דרך מתווך בארץ? אשמח לתשובות לילה טוב אורן
מנהל פדגוגי | 20:46  15/07/08
אורן שלום, מסחר בסחורות מתבצע באמצעות חוזים עתידיים ודורש לימוד קודם. אני שוב מוצא עצמי ממליץ על המקום בו אני עובד אבל פשוט לא קיים מקום מתמחה אחר בנושא הספציפי הזה שיכול ממש לעזור לך... התקשר לחדר המסחר של משב שוקי-הון. בקש מתמר שתתאם לך פגישה עם עמי, מנהל חדר המסחר שלנו. הוא יוכל להגיד לך את השלבים שעליך יהיה לעבור בכדי לממש את הרצון שלך למסחר בסחורות. יש להם טלפון ישיר אבל אני אף פעם לא זוכר אותו אז הנה הטלפון הכללי: 03-6184466. חדר מסחר, תמר, פגישה, עמי. זו ההתחלה שלך. ד"א, בחדר המסחר תוכל לפגוש אנשים נוספים כמוך שסוחרים בסחורות ומחליפים רעיונות ביניהם. יוצא לי לפעמים לעבור שם ולהקשיב וכבר קיבלתי מהם מספר רעיונות מסחר מוצלחים (גם אני סוחר בחוזים). בכל מקרה - בהצלחה!
אורן | 22:31  15/07/08
סגור